Аліса та Віталій

Аліса
Віталій

07/09/2023
м. Запоріжжя
Організація та координація весілля: агенція Wedding_ZP
Фото: Наташа та Олег Семашко
Відео: MPR video
(гортай донизу)

Декілька слів про наречених

Коли ми вперше зустрілися з Алісою та Віталіком, то були впевнені, що історія їх стосунків досить довга. Такі вже схожі, скоріш за все зустрічаються зі школи чи університету… Адже такі стосунки, як то кажуть, за один день не складаються))

Так, не за один… за кілька! Бо ж наші молодята вирішили, що одружаться вже через кілька днів після початку стосунків лише минулого року. І схоже, що то їх особливість, бо в нас з ними час промайнув теж дуже швидко))

Здається лише вчора була весна, ми разом планували весілля, ходили на примірки весільної сукні, обирали місце проведення, декор, обговорювали яким має бути ідеальний план дня для наших, тоді ще, майбутніх молодят)))

Аж ось вже 07 вересня і ми святкуємо весілля Аліси та Віталія❤️

Прекрасний день. Класні спогади. І дуже багато крутих фото!

Спорт об‘єднав серця наших молодят

Віталій – професійний баскетболіст, гравець БК «Запоріжжя». Аліса встигла побути волейболісткою, суддею та, навіть, помічником для збірних України.

Тому, в день весілля, ми не могли не завітати до пам’ятного місця, з яким пов’язано стільки спогадів та й сама історія знайомства наших молодят.

І знаєте що? То була класна ідея!

Слово молодятам

Наші любі весільні феї!

Свято пройшло неймовірно, ми просто в захваті і хочемо висловити нашу величезну вдячність за вашу роботу. Я вчора вже казала: «Щоб я без вас робила». Це правда, ви найкращі і ми невимовно вдячні, що нам так пощастило з вами!

Фото весілля (Аліса та Віталій , м. Запоріжжя)