Ніка та Владислав

Ніка
Владислав

15/10/2022
м. Запоріжжя
Організація та координація весілля: агенція Wedding_ZP
Фото: Денис Мінаєв
Відео: MPR video
(гортай донизу)

Декілька слів про підготовку до весілля

З початком повномасштабної війни в нашій країні нам, як і багатьом іншим, довелося вчитися працювати в умовах нових реалій. Багато пар приймали рішення святкувати весілля за дуже короткий строк до обраної дати. В той же час багато хто з підрядників виїхав з міста.

На початку жовтня, після посилення обстрілів, із Запоріжжя виїхало ще більше… Тому організація весілля, яке було заплановане на 15.10.2022, стала схожою на квест. Все те, що завжди було у вільному доступі, стало майже неможливо знайти: весільні салони закриті, квітів дуже мало, з декором складнощі і т.д. Одні не хочуть ризикувати і зайвий раз виходити з дому, інші взагалі поїхали і не знають, коли повернуться. Кожного дня ситуація ускладнювалася.

Ми кілька разів змінювали план весільного дня, корегували декор, флористику, локації для зйомки і так далі. Відверто кажучи, ми до останнього хвилювалися, що десь щось піде не так, намагалися зайвий раз перестрахуватися, продумати запасні варіанти на різні випадки. АЛЕ! В нас все вийшло! Весілля Владислава та Ніки пройшло по плану і було настільки теплим та душевним, що ми на якийсь час забули про всі негаразди, які відбуваються в нашій країні.

Ми безмежно вдячні нашим чарівним молодятам за цілеспрямованість, впевненість і довіру!

Відгуки батьків наречених

Оленочко та Іночко, ви – супер крута команда. Ви – чарівниці. Ви організували чудове та незабутнє свято. Дякую вам, дівчата!

Відгуки наречених

В такий важкий час вам вдалося втілити весілля моєї мрії в реальність. Все було саме так, як я й задумувала. Дякую тобі, Оленочко і тобі, Інуся, а також усім-усім, хто доклав зусиль та працював над втіленням цієї мрії. Хочу просто сказати, що ви – НАЙКРАЩІ та безліч разів «ДЯКУЮ»!

Люблю вас!

Фото весілля (Ніка та Владислав, м. Запоріжжя)