Відгуки наречених

Відгуки наречених

Облишимо іншим балачки про досвід, професіоналізм, креативність тощо. Натомість, пропонуємо «послухати», що кажуть наші молодята

Анна
Єгор

«Дівчата, хотіли б ще раз подякувати, велике вам спасибі, без вас ми б не змогли досягнути такого рівня весілля, всім дуже сподобалося.
Ви неймовірні!»

«Олена! Інна! Вам окрема подяка. Ви найкращі організатори та координатори весілля!»
(мама нареченої)

до весілля

Фото з нареченими
Фото з нареченими

Вікторія
Денис

«Дівчата, хочу ще раз вам подякувати за вашу роботу! Ви – такі молодці. Я не знаю, як би я те все організовувала без вас. Всі гості підходили й казала, про те як все гарно, як добре організовано, який гарний ведучий і так далі. Але я ж знаю, що того всього не було б без вас і ваших порад. Ще раз дуже-дуже дякую.
Я, однозначно, буду радити вас всім знайомим, хто буде планувати весілля і не тільки!»

до весілля

Ніна
Сергій

Із таким теплом згадуємо той день і хочемо ще! Ми дуже вдячні вам за те, що ви організували таке неймовірне свято, створили ту безтурботну атмосферу та настрій справжньої феєрії навколо нас!
Ви наші найулюбленіші й найкращі весільні феї!

до весілля

Фото з нареченими
Фото з нареченими

Аліса
Віталій

«Наші любі весільні феї!
Свято пройшло неймовірно, ми просто в захваті і хочемо висловити нашу величезну вдячність за вашу роботу. Я вчора вже казала: «Щоб я без вас робила». Це правда, ви найкращі і ми невимовно вдячні, що нам так пощастило з вами!»

до весілля

Ярослава
Олександр

«Дівчата, які вже з початку знайомства закохують у себе! Вони, наче, піклуються про тебе та твоє свято з перших хвилин розмови. Якщо, спочатку, я планувала тільки одного координатора, то потім змінила своє рішення і жодного разу про це не пожалкувала. Усе було продумано до дрібниць. Як сказав Саша: «Ваша робота не настільки очевидна, але дуже важлива, бо ти не хвилюєшся про більшість деталей, яких виявляється дуже і дуже багато».
Дякуємо, що були поруч!»

до весілля

Фото з нареченими
Фото з нареченими

Оля
Богдан

«Дякую, дівчатка, велике) Ви допомогли все організувати, як ми хотіли) Ви – справжні професіонали!»
Оля

«Дякую ще раз величезне!!)) Ви – великі розумнички))»
Богдан

до весілля

Ніка
Владислав

«В такий важкий час вам вдалося втілити весілля моєї мрії в реальність. Все було саме так, як я й задумувала. Дякую тобі, Оленочко і тобі, Інуся, а також усім-усім, хто доклав зусиль та працював над втіленням цієї мрії. Хочу просто сказати, що ви – НАЙКРАЩІ та безліч разів «ДЯКУЮ»!
Люблю вас!»

до весілля

Фото з нареченими
Фото з нареченими

Оля
Костя

«Дякуємо організаторам за виконану роботу! Завдяки вам цей день пройшов легко.
Багато хто не знає, але весілля було організовано за 3 тижні! А це дуже короткий строк для такого заходу. Але для Інни та Олени це не стало на заваді»

до весілля

Маргарита
Костя

«Завдяки Інні та Олені я почувала себе справжньою принцесою.
Моїм завданням було лиш отримувати від усього задоволення. Круто складений таймінг допоміг усе встигнути, незважаючи на те, що час святкування був обмеженим. Рекомендую 1000 разів кожного члена команди! Після такого весілля хочеться святкувати ще й ще!
Насамперед, рекомендую найняти організатора весілля. Це було найкращим та найправильнішим рішенням!»

до весілля

Фото з нареченими
Фото з нареченими

Аліна
Владислав

«Клас! Ми такі щасливі, що в нас була така крута команда. А якщо, у майбутньому, нам знадобиться організатор, так і знай, ми приїдемо за тобою!
Дякуємо! Без усіх вас не було б такого крутого свята!»

до весілля

Анна
Владислав

«Велике спасибі!
Завдяки вам, наше весілля було для нас справжнім святом!

Ми безмежно вдячні Вам, що в цей день саме Ви були з нами»

до весілля

Фото з нареченими